FROST WASH - očekávejte více od Vaší klimatizace

Pořiďte si klimatizační jednotku HITACHI, která dokonale pečuje o Vaše prostředí jedinečnou funkcí FROST WASH.

Co je to funkce FROST WASH?

Jedinečná funkce FROST WASH ochrání Vás i Vaši rodinu před veškerými bakteriemi a plísněmi. Tato funkce pravidelně čistí výměník vnitřní jednotky tak, aby byla zachována maximální kvalita vzduchu. 
 
FROST WASH - očekávejte více od Vaší klimatizace 
 
Nová generace splitových jednotek přichází s jedinečnou provozní funkcí. Pod označením FROST WASH se skrývá schopnost vnitřní jednotky čistit pravidelně svůj výměník tak, aby byla zachována maximální kvalita vzduchu po celou dobu životnosti jednotky.

Proces čištění začíná výrazným podchlazením výparníku až na -15°C, aby na něm vzdušná vlhkost vytvořila námrazu. Po 20 minutách je chladicí okruh obrácen, vnitřní výměník se zahřeje a odtávaný kondenzát s sebou vezme drobné nečistoty, které byly usazeny na lamelách. Výměník vnitřní jednotky je umytý a následuje 60minutový cyklus vysoušení, aby se zabránilo vzniku plísní na mokrém povrchu hliníkových lamel.

Funkce FROST WASH se automaticky spouští po 42 hodinách chodu jednotky v době nepřítomnosti osob v místnosti. Všechny nástěnné jednotky s touto funkcí jsou proto vybaveny čidly přítomnosti osob. Uživatel klimatizace může také dát pokyn k čištění výměníku dálkovým ovladačem.


Produkty HITACHI obsahující funkci FROST WASH:

HITACHI PERFORMANCE

PERFORMANCE-1 

HITACHI SHIROKUMA

SHIROKUMA-1 

HITACHI PREMIUM

PREMIUM-1 

Pokud Vás zaujala tato nová funkce přinášející větší kvalitu klimatizovaného prostoru, neváhejte nás kontaktovat.

Obchodní oddělení

e-mail: obchod@abklimatizace.cz

mob.: (+420) 737 285 067

tel.: (+420) 541 215 445Certifikáty našich autorizovaných servisních techniků

AST_Hamada AST_Majarek AST_Vallo