Flipperdry 400 – kondenzační odvlhčovač

Domácí odvlhčovače Fral řady FLIPPERDRY jsou vysoce kvalitní spotřebiče, vyznačující se elegantním designem a silnou robustností. Vhodné pro odvlhčování domácích prostředí, malých vinařství, krčmy, garáže, domy, obchody. Jsou vybaveny ručním nastavením vlhkosti a jsou připraveny k připojení na pevný odtok kondenzátu.
Mají vysoce účinný vzduchový filtr z polyuretanu, který lze umývat a snadno vyměnit, a velkou nádobu pro sběr kondenzátu s možností přímého odtoku.
Hlavní charakteristikou všech domácích modelů Fral řady FLIPPERDRY je odpařovací cívka, která se skládá z hladkých trubek z hliníku. Toto jedinečné uspořádání odvozené od profesionálních odvlhčovačů umožňuje nižší spotřebu energie spotřebiče s velmi vysokou účinností i při nízké relativní vlhkosti. Elektronické řízení odmrazování a ochrana před včasným restartováním zajišťují delší životnost stroje. Model FLIPPERDRY 300H je vybaven elektrickým odporem pro doplňkové vytápění.

Flipperdry 400 – kondenzační odvlhčovač 

Charakteristika: 

 • elegantní design a silná robustnost
 • velmi nízká spotřeba energie
 • automatický vlhkostat
 • cívka výparníku z hliníku a hladkých trubek
 • elektronické řízení odmrazování
 • čtyři otočné kolečka
 • jmenovitá průměrná spotřeba 330 W
 • průtok vzduchu 300 mc/h
 • úroveň tlaku Suond 41 db (A)
 • chladivo R134a
 • kapacita nádrže kondenzované vody 5,5 kg
 • hmotnost 22 Kg

 

Rám:

Nosná konstrukce z pozinkovaného plechu s epoxidovým práškovým nátěrem zajišťující vysokou pevnost a trvanlivost. Plastový kryt je odolný proti nárazům.

Kompresor:

Alternativní kompresor namontovaný na tlumičích vibrací.

Chladič chladící:

Odpařovák: odpařovací cívka se skládá z hladkých trubek z hliníku. Hladké trubky zajišťují vysoký výtěžek odvlhčovače, což významně snižuje spotřebu energie i při nízkých hodnotách relativní vlhkosti.
Kondenzátor: cívka je vyrobena z měděných trubek a hliníkových žeber, široká velikost kondenzátorových žeber zajišťuje odolnost proti prachu, dlouhou životnost a snadnou údržbu stroje.

Kondenzátové nádrže kolekce:

Nádoba pro sběr kondenzátu, standardně instalovaná, je velmi velká a lze ji snadno vyjmout. Stroj je také připraven k připojení na pevný odtok kondenzátu.

Kondenzátové zdvihovací čerpadlo:

K dispozici je sada čerpadel pro zvedání kondenzátu. Lze jej snadno aplikovat na odvlhčovač.

Vzduchový filtr:

Vzduchový filtr dodávaný jako standard s jednotkou je omyvatelný a snadno vyměnitelný. Vysoce účinný filtr.

Mikroprocesor:

Řídí rozmrazovací cykly, časovač kompresoru a poplachovou kartu.

Kontrolní panel:

Umístěný na horní/přední straně zařízení.

Testování:

Zkoušky se provádějí za účelem kontroly těsnosti chladicího okruhu. Rovněž se provádějí zkoušky elektrického výboje a funkční zkoušky.

Technické normy:

Tento odvlhčovač splňuje základní požadavky obsažené ve směrnicích Evropského společenství 2006/95 / ES ze dne 12. prosince 2006 o bezpečnosti elektrických výrobků pro nízké napětí; 2004/108 / ES ze dne 15. prosince 2004 v oblasti elektromagnetické kompatibility; 2006/42 / ES ze dne 17. května 2006 v oblasti bezpečnosti strojů.
Shoda je deklarována s odkazem na následující harmonizované technické normy: CEI-EN 60335-2-40, CEI-EN 55014-1, CEI-EN 55014-2. Rovněž prohlašujeme, že výrobek je vyráběn v souladu s platnou směrnicí RoHS, tj. 2002/95 / EC, provedenou legislativním nařízením ze dne 25. července 2005 č. 151 (článek 5)

Certifikáty našich autorizovaných servisních techniků

AST_Hamada AST_Majarek AST_Vallo