Stavební, průmyslové odvlhčovače

Mezi typické případy poškození vodou patří tekoucí radiátor, poškození vodovodního potrubí, špatně připojená pračka, a než se to dovíte, je vše ponořené pod vodou. Myslet si, že se vás to netýká, by bylo chybou. Škody způsobené vodou jsou jednou z nejčastějších forem poškození, ke kterým dochází v domácnosti, a mohou být finančně náročné. Pro obnovu škod způsobených vodou je třeba použít různé profesionální metody vysoušení.
Nemůžeme ovlivnit venkovní klima, ale díky kontrole vnitřního klimatu můžeme vytvářet optimální podmínky pro zvýšení produktivity, zachování hodnoty, zdraví, komfortu a energetické účinnosti pro průmyslové výrobce, uživatele a vlastníky budov. Ujistěte se, že jsou tyto podmínky optimální. Odvlhčovače Aerial se používají v komerčních budovách a průmyslových procesech k odstranění vlhkosti vzduchu a regulaci vlhkosti, své uplatnění mají hlavně ve vodním hospodářství a odpadních vodách, pro sklady, haly, archivy, muzea a výstavní síně.

Seznam produktů:

Poškození vodou z důvodu povětrnostních vlivů

Domníváte se, že pokud bydlíte daleko od řeky, jste v bezpečí před vysokou vodou? Není tomu tak, krupobití, přívaly deště a záplavy jsou často příčinou velmi vážného poškození vodou. Zaplavené sklepy a suterény jsou noční můrou každého majitele domu. Mimo vysoké vody jsou nejčastější příčinou poškození vody přívalové deště, vadné nebo chybějící zpětné klapky nebo proudy podzemní vody přes stěny sklepa.

Poškození vodou způsobené hašením

K poškození vodou může dojít také při hašení požáru vodou.

Vysoušení budov a nově postavených domů

V současnosti může výstavba nového domu nebo rekonstrukce objektu zabrat mnohem méně času Vlhkosti, která vzniká při provádění stavebních prací nebo dokončených staveb, je obtížné se zbavit přirozenou cestou, někdy dokonce zcela nemožné.
Ve snaze šetřit energii a snížit náklady na vytápění jsou vnější stěny často izolovány vysoce kvalitní izolací. To však znamená, že difúze páry zevnitř směrem ven je přerušena.
Je jen otázkou času, než dojde k poškození vodou. Bez odvlhčování může trvat několik let, než je patrný rozsah poškození, a do té doby se často dostává do fáze, kdy je nutná rozsáhlá rekonstrukce.

Certifikáty našich autorizovaných servisních techniků

AST_Hamada AST_Majarek AST_Vallo