Venkovní jednotky UTOPIA ES

Venkovní jednotky UTOPIA ES 

Neustálý vývoj klimatizace Utopia ES vedl ke zmenšování a kompaktnímu vzhledu jednotek. Jsou proto ideální pro malé prostory. Až do velikosti 6 HP jsou jednotky vybaveny pouze jedním ventilátorem.
Venkovní jednotky jsou k dispozici s výkonem 3 až 10 HP, a to s jednofázovým či třífázovým napájením pro výkony 4, 5 a 6 HP, s jednofázovým napájením pro výkon 3 HP a třífázovým napájením pro výkon 8 a 10 HP. Tato řada je volně kombinovatelná s vnitřními jednotkami System Free (viz tabulka). U výkonnějších modelů 8 až 10 HP je možno připojit celkem až 4 vnitřní jednotky.
Tyto modely umožňují pružně reagovat na poptávku trhu. Poskytují výkonné řešení za příznivou cenu, které umožňuje velmi efektivně klimatizovat prostory, ve kterých není požadavek na individuální regulaci vnitřních jednotek.

Základní parametry:

  • Jednotky s výkonem od 3 do 10 HP
  • Současný provoz všech zapojených vnitřních jednotek
  • Kompaktní vzhled
  • Jednofázové a třífázové napájení
  • Nastavitelné vstupy/výstupy
  • Připojení 1 až 4 vnitřních jednotek

Venkovní jednotky UTOPIA ES-1 

Venkovní jednotky UTOPIA ES-2Venkovní jednotky UTOPIA ES-3

Venkovní jednotky UTOPIA ES-4  

Uvedený chladicí a topný výkon se týká venkovních jednotek, které jsou napojeny na vnitřní jednotky při 100 % výkonu a vychází z normy EN 14511.
(1) Chlazení: vnitřní teplota 27 °C (19 °C WB) – venkovní teplota 35 °C; délka chladicího potrubí 7,5 m; výškový rozdíl 0 m.
(2) Topení: vnitřní teplota 20 °C – venkovní teplota 7 °C (6 °C WB); délka chladicího potrubí 7,5 m; výškový rozdíl 0 m.
(3) Úroveň hladiny akustického tlaku je měřena ve vzdálenosti 1 m před jednotkou, 1,5 m nad podlahou ve zvukově izolované komoře bez dozvuku.
(4) Uvedené účinnosti platí pro napojení na vnitřní kazetové jednotky typu RCI.

* PARAMETRY NEJSOU UVEDENY, PROTOŽE TYP NESPADÁ DO TESTOVANÉ TŘÍDY DLE SMĚRNICE ErP.

Certifikáty našich autorizovaných servisních techniků

AST_Hamada AST_Majarek AST_Vallo