Vnitřní jednotka RCIM

Kazetové čtyřsměrné jednotky Mini

VNITŘNÍ JEDNOTKA RCI 

Navrženo pro komfort

Panel s rozměry 620x620 v elegantní přírodní bílé barvě a rozsahem výkonu až do 7,1 kW je nositelem jedinečných parametrů na trhu. Je vybavený čtyřmi samostatně ovladatelnými lamelami tvarovanými tak, aby umožňovaly přívod vzduchu do místnosti nejjemnějším a nejtišším způsobem.
Pro ještě úspornější provoz klimatizace může být doplněn pohybovým senzorem, díky kterému je jednotka schopna následně upravit provozní parametry, jako hodnota výchozí nastavené teploty, rychlost ventilátoru a směr proudění vzduchu.

Špičková technologie a vysoká účinnost

Výměník tepla je složen ze tří řad potrubí o průřezu 5 mm, které maximalizují kompaktnost a účinnost jednotky. Elektronika jednotek nezávisle navyšuje provozní teplotu prostoru o 1 až 2 °C oproti nastavené teplotě, což umožňuje výrazné snížení spotřeby energie.

Flexibilita při instalaci 

Díky příslušným otvorům na těle jednotky je možno přivádět do interiéru čerstvý vzduch a dohřívat ho výměníkem.
Kazetová čtyřsměrná jednotka Mini je ideální pro zabudování do kazetových podhledů s 60cm rastrem, typickým pro kancelářské prostory.

Hygienická inovace

Do vaničky kondenzátu byl umístěn antibakteriální prostředek na bázi iontů stříbra, který zabraňuje tvorbě plísní a růstu bakterií. 

Vhodné i pro vysoké stropy 

Díky možnosti zvýšit rychlost otáček ventilátoru je možno instalovat jednotky také v prostorách s výškou stropu až 3,5 m.

Vnitřní jednotka RCIM-1 

Certifikáty našich autorizovaných servisních techniků

AST_Hamada AST_Majarek AST_Vallo