AB Klimatizace, s. r. o.

Bráfova 9a, 616 00 Brno

Tel.: +420 541 215 445

Mob.: +420 737 285 067

Proč odvlhčovat vzduch? Jak se bránit nadměrné vlhkosti?


Vlhkost, to je vytrvalý soupeř nejen náš, ale i našich domácností. Pokud se vlhkost koncentruje i u vás, zbystřete, protože vede k nepříjemným plísním, které neohrožují jen naše bydlení, ale i naše zdraví. Zvýšená vlhkost napomáhá vzniku zánětů kloubů a revmatu, výskytu roztočů a zvyšuje riziko astmatu.

S vlhkostí se přitom dá velmi snadno bojovat. Odvlhčovače vzduchu nebo také vysoušeče vlhkosti se využívají ke snížení vzdušné vlhkosti v místnostech. Odstraní vám vlhkost ze vzduchu, kondenzaci na oknech, stěnách a podlahách a zároveň eliminují plísně (je potřeba nezapomínat větrat i přirozeným způsobem) a za krátkou dobu sníží míru vlhkosti na optimum. 

Odvlhčovače můžeme rozdělit na kategorie:


- Průmyslové (profesionální)
- Domácí
- Bazénové

Oblast využití odvlhčovačů je široká, např. do wellness, fitness, vířivky, vstupní haly sauny, tělocvičny, šatny, skladovací prostory, archivy, při záplavách a vodovodních havárií, galerie, knihovny…
Máme pro Vás širokou nabídku odvlhčovačů. Průmyslové a bazénové odvlhčovače musí mít vysoký výkon, zatímco u domácích strojů, kde obvykle není vlhkost až tak vysoká, může být výkon o něco nižší.

Jaké výhody plynou z využívání odvlhčovačů?

- Ochrana zdraví
- Prodloužení životnosti stavby
- Zlepšení klimatu vnitřních prostor

Více informací získáte zde Odvlhčovače

Pokud nevíte, jaký odvlhčovač se hodí právě pro Vaši situaci, rádi Vám pomůžeme vybrat ten správný.
Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním souhlasíte s: Podmínky ochrany osobních údajů

Líbil se vám článek? Budeme rádi když jej budete sdílet.

  
  
Zpět