AB Klimatizace, s. r. o.

Bráfova 9a, 616 00 Brno

Tel.: +420 541 215 445

Mob.: +420 737 285 067

Řekněte si o dotaci! Potřebujete poradit?


I v roce 2019 si můžete za evropské peníze nechat vyměnit starý zdroj tepla ve třetí vlně kotlíkových dotací!
Třetí vlna programu kotlíkových dotací bude financovat výměnu 30 000 starých kotlů na uhlí a stejně jako ve druhé vlně, se očekává největší zájem o tepelná čerpadla.
V současné době probíhá příjem žádostí o dotace na pořízení tepelného čerpadla vzduch-voda pro rodinné domy.

Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí ČR pro období 2019/2020 připravily dotační program, kde můžete získat až 127 500 Kč na výměnu původního kotle na tuhá paliva za nový ekologický tepelný zdroj.

Naše tepelná čerpadla jsou zapsány v Seznamu výrobků a technologií (SVT), máme registrované výkonnostní modely YUTAKI, výrobní značky HITACHI.

Kompletní katalog tepelních čerpadel řady YUTAKI pro rok 2019 naleznete ke stažení v pdf zde.


Proč nežádáme o dotace?


Žadatelé, ale i ti potenciální, si uvědomují, že dotace nejsou zadarmo, protože představují administrativní zátěž a povinnosti s tím spojené. Většina lidí dotacím nevěří, možná z vlastí zkušenosti nebo ze zkušeností z okolí. Proto ve svém okolí vidíme, jak málo lidí dotace čerpá a to je velká škoda. Lidé vědí, že když získají dotaci, budou muset splňovat řadu podmínek a nařízení. Budou muset být transparentní vůči nejrůznějším kontrolním orgánům a budou muset přijmout již zmíněnou administrativní zátěž.

Žádost o dotaci si nemusíte vyřizovat sami, můžete se obrátit na pomoc poradenských firem. Zde pracují odborníci, kteří vám rádi s vyřízením dotace pomohou na základě letitých zkušeností.

Rádi Vám pomůžeme zprostředkovat vyřízení dotace na pořízení tepelného čerpadla.

Odesláním souhlasíte s: Podmínky ochrany osobních údajů

Líbil se vám článek? Budeme rádi když jej budete sdílet.

  
  
Zpět