Klimatizace parapetní  "Cut-Out"

Dodává se v kombinaci barev bílo/stříbrná. Je k dispozici ve 3 výkonových velikostech 2,5; 3,5; 5,0 kW.

 

Vysoký výkon při nízké hlučnosti 

Několika-násobně zalomený výměník

Kompaktní, ale několika-násobně zalomený výměník v inovovaném stylu vnitřní jednotky má mnoho nových změn oproti stávajícím parapetním jednotkám. Dosahuje mnohem více efektivity pro přenos tepla nebo chladu a tím je dosaženo vysoké energetické účinnosti (COP). Klimatizační jednotka je navíc extrémně tichá. Se svým robustním tangenciálním ventilátorem a volbou nízké rychlosti proudění "Ex-Low" dosahuje hladiny akustického tlaku pouhých 20 dB(A).

K tichosti a pravidelnosti tichého chodu přispívají i Scroll kompresory, které i při vysoké energetické účinnsti (COP) mají velice nizké vibrace a vysokou životnost. 

 

Větší dosah proudu vzduchu z jednotky

Vhodné a dynamické

Pouhým ztlačení tlačítka na dálkovém ovladači můžete zvýšit rychlost proudění a tak dosáhnout lepšího promíchání i vzdálených koutů místnosti.

 

 

Dokonalé promíchání vzduchu v místnosti 

Rychlé a efektivní 

Díky invertrovému systému řízení chodu jednotek je zcela jisté, že lze dosáhnout ochlazení nebo ohřátí prostoru mnohem rychleji, než při použití konvenčních zařízení. Nestandardní výfuk vzduchu z jednotky lépe promísí prostor a přispívá tak k většímu komfortu. Navíc k tomu dojde rychleji a tím efektivněji.

 

Nano-Titanový filtrační systém

Zdravější vzduch

V klimatizační jednotce je použit povrchově upravený výměník technologií Nano-Titanium. Toto umožňuje absorbovat a rozložit látky ze vzduchu. Z klimatizační jednotky pak vyfukuje zdravější vzduch.

 

Nano-Titanium je technologie přímého a ostrého řezu, která využívá TiO2 jako katalyzátor na likvidaci bakterií a pachů. Nano-Titaniová zrnka jsou velice malá (kolem 5 nm). Můžeme si to představit ve srovnání golfového míčku a zeměkoule, což je stejný poměr jako 5nm(nano metr) k 1m(metr). Filtr obsahuje ty drobounké částečky, které zachytí a odstraní bakterie (jsou přibližně 1000x větší), plísně a pachy.

 

Zinek zachycuje molekuly pachů
TiO2 generuje O2 radikály z kyslíku
O2 radikály působí na molekuly pachů a likvidují je
Pach je odstraněn a zinek je opět schopen zachycovat molekuly pachů

 

Působení katalitického účinku Nano-Titania o velikosti 1/200 oproti standardním antibakteriálním činidlům na bázi stříbra, tento způsob filtrace mnohem lépe odstraňuje mikroby a působí velice dobře na odstranění pachů. Současně odstraňuje škodlivé substance jako formaldehydy a působí vynikajícím způsobem proti alergenům.

 

Technická specifikace "Cut-Out" parapetní

Vnitřní jednotky:

Venkovní jednotky:

 Tepelná čerpadla     E-shop - Klima Komfort 
TOPlist