AB Klimatizace, s. r. o.

Bráfova 9a, 616 00 Brno

Tel.: 541 215 445

Mob.: 737 285 067

 

Již od roku 1991 nabízíme služby od návrhu po realizaci v oboru klimatizace, chlazení, tepelná čerpadla, vlhčení a odvlhčování. Zajišťujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej a servis včetně revizí po celé ČR.

Snažíme se poskytovat komplexní péči spolu s kvalitními produkty velkým i malým zákazníkům. To vše je podpořeno úzkou a dlouhodobou spoluprací s předním japonským výrobcem klimatizačních zařízení HITACHI a německým výrobcem zvlhčovačů HYGROMATIK. Námi dodávaná zařízení vynikají především vysokou kvalitou, spolehlivostí a uživatelským komfortem při zachování nízkých provozních nákladů. Pro doplnění speciálních přání zákazníka nabízíme produkty i jiných renomovaných výrobců klimatizace jako je SINCLAIR nebo LG.

Zákazníkům tak poskytujeme vysoký komfort v oblasti klimatizací do bytů, firem, kanceláří, obchodů, průmyslových klimatizací nebo zařízení určených pro vlhčení pro technologické procesy.

Firma se specializuje na finální nebo kompletované dodávky klimatizace včetně projektů, inženýrské činnosti, silové části elektro a MaR. Dále provádí velkoobchodní distribuční prodej a maloobchodní prodej klimatizačních a chladicích jednotek z vlastních skladů, záruční a pozáruční servis.

Napište nám.

Pokud nevíte na koho dotaz směřovat, využijte našeho kontaktního formuláře:

Odesláním souhlasíte s: Podmínky ochrany osobních údajů