AB Klimatizace, s. r. o.

Bráfova 9a, 616 00 Brno

Tel.: +420 541 215 445

Mob.: +420 737 285 067

Příjemný pocit pohodlí začíná doma. Pro optimální bydlení proto nabízíme velký výběr klimatizací pro individuální pocit pohodlí. Nově si můžete vybrat ze splitových jednotek plněných chladivy R410a nebo nástupnickým R32. Chladivo R32 přináší kromě třetinového potenciálu globálního oteplování i zvýšené celoroční účinnosti v porovnání s původními modely.

Kompletní katalog bytových klimatizačních jednotek HITACHI naleznete ke stažení ZDE

Nástěnná jednotka Performance R32

V porovnání s původními modely Performance dosahuje tato řada s ekologičtějším chladivem R32 lepší celoroční účinnosti v chlazení i vytápění. Nově byly všechny velikosti jednotky umístěny do vnitřní jednotky shodných kompaktních rozměrů. A největší novinkou je přidání modelu o nominálním chladicím výkonu 4,2 kW, takže si snáze vyberete model odpovídajícím Vašim potřebám.

Nástěnná jednotka Premium R32

Model Premium Vás okouzlí nadprůměrným potenciálem úspory energie. Jednotka pracuje spolehlivě až do venkovní teploty -20 °C, do teploty -15 °C dokonce bez ztráty výkonu. To znamená, že si i při mrazivých teplotách můžete užívat pohodlí teplého domova s čistým vzduchem. Navíc nabízí inovativní technologie, které umožňují intenzivní čištění a zlepšování vzduchu nebo ovládání jednotky jednoduše přes chytrý telefon, tablet nebo Váš počítač. Model Premium tak přináší komfort na nejvyšší úrovni po celý rok.