AB Klimatizace, s. r. o.

Bráfova 9a, 616 00 Brno

Tel.: (+420) 541 215 445

Mob.: (+420) 737 285 067

Příjemný pocit pohodlí začíná doma. Pro optimální bydlení proto nabízíme velký výběr klimatizací pro individuální pocit pohodlí. Nově si můžete vybrat ze splitových jednotek plněných chladivy R410a nebo nástupnickým R32. Chladivo R32 přináší kromě třetinového potenciálu globálního oteplování i zvýšené celoroční účinnosti v porovnání s původními modely.

Kompletní katalog bytových klimatizačních jednotek HITACHI naleznete ke stažení ZDE

Nástěnná jednotka Performance

Využijte této jedinečné nabídky na jednu z nejprodávanějších a nejspolehlivějších klimatizačních jednotek v posledních letech. 

Jednotka Performance Vás okouzlí především svým moderním designem a kompaktní konstrukcí. Provoz vytápění je možný až do venkovní teploty -15 °C. Přesvědčí Vás svým tichým chodem – v létě i v zimě. Ovládejte svou klimatizaci zcela pohodlně přes Váš chytrý telefon, tablet nebo PC.

Nástěnná jednotka Performance R32

V porovnání s původními modely Performance dosahuje tato řada s ekologičtějším chladivem R32 lepší celoroční účinnosti v chlazení i vytápění. Nově byly všechny velikosti jednotky umístěny do vnitřní jednotky shodných kompaktních rozměrů. A největší novinkou je přidání modelu o nominálním chladicím výkonu 4,2 kW, takže si snáze vyberete model odpovídajícím Vašim potřebám.

Nástěnná jednotka Summit Entry

Náš základní model je přesvědčivý svým jednoduchým, klasickým designem. Sestava obsahuje vlastní, uživatelsky jednoduché dálkové ovládání. V porovnání s nabídkami jiných výrobců je momentálně nejúčinnější jednotkou v tomto segmentu na trhu (při venkovní teplotě -7 °C). Stejně jako ostatní modely pokojových klimatizací HITACHI mají všechny 4 modely (2-5 kW) certifikaci Eurovent.

Nástěnná jednotka Summit Entry R32

Nová generace modelu Summit Entry s ekologickým chladivem R32 se vyznačuje lepšími hodnotami sezónní účinnosti a plastovým krytem s menší hloubkou. Nadále zůstává nejekonomičtějším modelem
z portfolia splitových jednotek HITACHI.

Nástěnná jednotka Premium

Model Premium Vás okouzlí nadprůměrným potenciálem úspory energie. Jednotka pracuje spolehlivě až do venkovní teploty -20 °C, do teploty -15 °C dokonce bez ztráty výkonu. To znamená, že si i při mrazivých teplotách můžete užívat pohodlí teplého domova s čistým vzduchem. Navíc nabízí inovativní technologie, které umožňují intenzivní čištění a zlepšování vzduchu nebo ovládání jednotky jednoduše přes chytrý telefon, tablet nebo Váš počítač. Model Premium tak přináší komfort na nejvyšší úrovni po celý rok.

Parapetní jednotka Shirokuma

Zvláštní vlastností této parapetní jednotky je její flexibilita. Vzduch je do místnosti cíleně veden spodním výdechem pro lepší proudění vzduchu. Jednotku je možné instalovat i bez podstavce, montáží na stěnu. Její nový design vyzařuje klidnou eleganci. V kombinaci s nejvyšší energetickou účinností Vám zajistí celoroční příjemné klima, které Vám v každém ohledu vyhovuje.