AB Klimatizace s. r. o.

Bráfova 9a, 616 00 Brno

Tel.: (+420) 541 215 445

Mob.: (+420) 737 285 067

Příjemný pocit pohodlí začíná doma. Pro optimální bydlení proto nabízíme velký výběr klimatizací pro individuální pocit pohodlí. Nově si můžete vybrat ze splitových jednotek plněných chladivy R410a nebo nástupnickým R32. Chladivo R32 přináší kromě třetinového potenciálu globálního oteplování i zvýšené celoroční účinnosti v porovnání s původními modely.

Kompletní katalog bytových klimatizačních jednotek HITACHI naleznete ke stažení ZDE

Nástěnná jednotka Performance

Využijte této jedinečné nabídky na jednu z nejprodávanějších a nejspolehlivějších klimatizačních jednotek v posledních letech. 

Jednotka Performance Vás okouzlí především svým moderním designem a kompaktní konstrukcí. Provoz vytápění je možný až do venkovní teploty -15 °C. Přesvědčí Vás svým tichým chodem – v létě i v zimě. Ovládejte svou klimatizaci zcela pohodlně přes Váš chytrý telefon, tablet nebo PC.
DETAIL PRODUKTU

Cena již od: 15 800 Kč

Nástěnná jednotka Performance R32

V porovnání s původními modely Performance dosahuje tato řada s ekologičtějším chladivem R32 lepší celoroční účinnosti v chlazení i vytápění. Nově byly všechny velikosti jednotky umístěny do vnitřní jednotky shodných kompaktních rozměrů. A největší novinkou je přidání modelu o nominálním chladicím výkonu 4,2 kW, takže si snáze vyberete model odpovídajícím Vašim potřebám.
DETAIL PRODUKTU

Cena na dotaz

Nástěnná jednotka Summit Entry

Náš základní model je přesvědčivý svým jednoduchým, klasickým designem. Sestava obsahuje vlastní, uživatelsky jednoduché dálkové ovládání. V porovnání s nabídkami jiných výrobců je momentálně nejúčinnější jednotkou v tomto segmentu na trhu (při venkovní teplotě -7 °C). Stejně jako ostatní modely pokojových klimatizací HITACHI mají všechny 4 modely (2-5 kW) certifikaci Eurovent.
DETAIL PRODUKTU

Cena od: 14 500 Kč