Menší místnosti

Split a multisplit klimatizace  "MONOZONE" a "MULTIZONE"

Celá řada vnitřních jednotek splitu "MONOZONE" a multisplitu "MULTIZONE" je založena na DC(stejnosměrný proud) invertoru technologie PAM. Vnitřní jednotky lze podle kombinačních pravidel volit podle designu a umístění. Technologie PAM umožňuje vysoce ekonomický provoz oproti stávajícím systémům s AC (střídavý proud) invertorem. Tato technologie spolu s DC Twin Rotary invertorovými kompresory dosahuje vysokého komfortu a nízké hlučnosti. Pestrá nabídka vnitřních jednotek pak umožňuje variabilní použití pro různá řešení.

Všechny vnitřní jednotky a to při použití jako "Monozone" nebo "Multizone" lze regulačně vzájemně propojit 2-žilovým komunikačním kabelem s centrálním ovládáním. Tzv. "H-LINK propojení.

Venkovní jednotky Hitachi "Monozone" mono-split systému "tepelné čerpadlo" řada NH5 o výkonu od 2,5 kW do 5,0 kW.

Venkovní jednotky Hitachi "Multizone" multi-split systému "tepelné čerpadlo" řada NPB o výkonu od 4,0 kW do 13,6 kW. Možnost napojení 2 – 6 vnitřních klimatizačních jednotek HITACHI.

Oba druhy venkovních jednotek jsou vybaveny DC Invertorovými kompresory s DC Invertor PAM technologií řízení. Díky této technologii pozoruhodně nízký hluk zařízení. Výrobní řada zařízení byla navržena pro provoz chlazení pod -10°C a provoz topení pod -15°C. Auto restart do předchozího nastavení. Chladivo R410a.

Pro komerční prostory menšího rozsahu nebo jiný design je možno si vybrat na stránce:

"Klimatizace pro byty, domy a kanceláře"

 Tepelná čerpadla     E-shop - Klima Komfort 
TOPlist