AB Klimatizace, s. r. o.

Bráfova 9a, 616 00 Brno

Tel.: (+420) 541 215 445

Mob.: (+420) 737 285 067

Flipperdry 400 – kondenzační odvlhčovač

Domácí odvlhčovače Fral řady FLIPPERDRY jsou vysoce kvalitní spotřebiče, vyznačující se elegantním designem a silnou robustností. Vhodné pro odvlhčování domácíchFlipperdry 400 – kondenzační odvlhčovač prostředí, malých vinařství, krčmy, garáže, domy, obchody. Jsou vybaveny ručním nastavením vlhkosti a jsou připraveny k připojení na pevný odtok kondenzátu. Mají vysoce účinný vzduchový filtr z polyuretanu, který lze umývat a snadno vyměnit, a velkou nádobu pro sběr kondenzátu s možností přímého odtoku.

Hlavní charakteristikou všech domácích modelů Fral řady FLIPPERDRY je odpařovací cívka, která se skládá z hladkých trubek z hliníku. Toto jedinečné uspořádání odvozené od profesionálních odvlhčovačů umožňuje nižší spotřebu energie spotřebiče s velmi vysokou účinností i při nízké relativní vlhkosti. Elektronické řízení odmrazování a ochrana před včasným restartováním zajišťují delší životnost stroje. Model FLIPPERDRY 300H je vybaven elektrickým odporem pro doplňkové vytápění.

Technická data ke stažení v PDF naleznete ZDE

Charakteristika FLIPPERDRY 400

 • Elegantní design a silná robustnost
 • Velmi nízká spotřeba energie
 • Automatický vlhkostat
 • Cívka výparníku z hliníku a hladkých trubek
 • Elektronické řízení odmrazování
 • Čtyři otočné kolečka
 • Jmenovitá průměrná spotřeba 330 W
 • Průtok vzduchu 300 mc / h
 • Úroveň tlaku Suond 41 db (A)
 • Chladivo R134a
 • Kapacita nádrže kondenzované vody 5,5 kg
 • Hmotnost 22 Kg

RÁM
Nosná konstrukce z pozinkovaného plechu s epoxidovým práškovým nátěrem zajišťující vysokou pevnost a trvanlivost. Plastový kryt je odolný proti nárazům.

KOMPRESOR
Alternativní kompresor namontovaný na tlumičích vibrací.

CHLADIČ CHLADICÍ
Odpařovák: odpařovací cívka se skládá z hladkých trubek z hliníku. Hladké trubky zajišťují vysoký výtěžek odvlhčovače, což významně snižuje spotřebu energie i při nízkých hodnotách relativní vlhkosti.
Kondenzátor: cívka je vyrobena z měděných trubek a hliníkových žeber, široká velikost kondenzátorových žeber zajišťuje odolnost proti prachu, dlouhou životnost a snadnou údržbu stroje.

KONCENZÁTOVÉ NÁDRŽE KOLEKCE
Nádoba pro sběr kondenzátu, standardně instalovaná, je velmi velká a lze ji snadno vyjmout. Stroj je také připraven k připojení na pevný odtok kondenzátu.

KONDENZÁTOVÉ ZDVIHOVACÍ ČERPADLO
K dispozici je sada čerpadel pro zvedání kondenzátu. Lze jej snadno aplikovat na odvlhčovač.

VZDUCHOVÝ FILTR
Vzduchový filtr dodávaný jako standard s jednotkou je omyvatelný a snadno vyměnitelný. Vysoce účinný filtr.

MIKROPROCESOR
Řídí rozmrazovací cykly, časovač kompresoru a poplachovou kartu.

KONTROLNÍ PANEL
Umístěný na horní / přední straně zařízení.

TESTOVÁNÍ
Zkoušky se provádějí za účelem kontroly těsnosti chladicího okruhu. Rovněž se provádějí zkoušky elektrického výboje a funkční zkoušky.

TECHNICKÉ NORMY
Tento odvlhčovač splňuje základní požadavky obsažené ve směrnicích Evropského společenství 2006/95 / ES ze dne 12. prosince 2006 o bezpečnosti elektrických výrobků pro nízké napětí; 2004/108 / ES ze dne 15. prosince 2004 v oblasti elektromagnetické kompatibility; 2006/42 / ES ze dne 17. května 2006 v oblasti bezpečnosti strojů.
Shoda je deklarována s odkazem na následující harmonizované technické normy: CEI-EN 60335-2-40, CEI-EN 55014-1, CEI-EN 55014-2. Rovněž prohlašujeme, že výrobek je vyráběn v souladu s platnou směrnicí RoHS, tj. 2002/95 / EC, provedenou legislativním nařízením ze dne 25. července 2005 č. 151 (článek 5)

Máte zájem o tento produkt?

Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře:

Odesláním souhlasíte s: Podmínky ochrany osobních údajů