AB Klimatizace, s. r. o.

Bráfova 9a, 616 00 Brno

Tel.: 541 215 445

Mob.: 737 285 067

YUTAKI M

Tepelné čerpadlo VZDUCH/VODA - výrobník TV YUTAKI-M (Monoblok)

Jedná se o kompaktní provedení tzn. jednotka je pouze venkovní.
Modely jsou dodávány ve 4 výkonech 
8,2 - 17,5 kW. Energetická účinnost COP až 4,31.
Konstantně lze získávat topnou vodu až +55°C, což rozšiřuje možnost použití pro přípravu teplé vody.


Hlavní ekonomickou výhodou je schopnost zařízení předat čtyřikrát více energie, než jeho elektrický příkon. Provoz jednotky je možný od +37,5°C do -20°C venkovní teploty. Ekologické chladivo R410A. Invertor DC (stejnosměrný) pro řízení, kompresor a ventilátory. Ideální řešení jako náhrada tradičního topného zdroje, jakým je v dnešní době kotel. Zařízení má velké množství příslušenství pro bezproblémové provedení jak monovalentního, tak i bivalentního systému vytápění.
Kompletní řešení pro rodinný dům
Tepelné čerpadlo YUTAKI-M lze použít pro vytápění a též pro ohřev teplé vody, může se použít i v součinnosti s původním otopným systémem. Oproti některým jiným ekologickým zdrojům tepla nepotřebuje zásobník tepla (akumulační nádrž) pro vytápění, protože si řídí svůj topný výkon dle aktuální potřeby. Instaluje se venku a uvnitř již nezabírá prostor žádná jeho část.

Řeší nízkopotenciální vytápění podlahovým topením, radiátory, popřípadě konvektory. Dále řeší ohřev TV. Pro extrémní podmínky lze systém doplnit elektro ohřevem.Katalog ke stažení ZDE.

Máte zájem o tento produkt?

Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře:

Odesláním souhlasíte s: Podmínky ochrany osobních údajů