AB Klimatizace, s. r. o.

Bráfova 9a, 616 00 Brno

Tel.: (+420) 541 215 445

Mob.: (+420) 737 285 067

Zvlhčovací zařízení používáme v klimatizačních zařízeních na dovlhčení vzduchu na požadovanou vlhkost. V komfortní klimatizaci se používají zřídka. Svůj význam mají u centrálních klimatizačních a větracích zařízení, kde se zejména v zimě bez vlhčení vzduchu neobejdeme.
Zvlhčovače vzduchu se dále používají v galeriích, kostelích, laboratořích, grafických provozech, textilním průmyslu, při zpracování a skladování dřeva, ve sklenících, pekárnách, udírnách a dozrávárnách, parních saunách, chladících a skladovacích prostorách.

Nejprodávanější produkty zvlhčovačů:

MiniSteam MS 05-10

MiniSteam, MS - Kompaktní parní vyvíječ se zabudovaným ventilátorem pro distribuci páry.
DETAIL PRODUKTU

Cena od: 41 000 Kč (bez DPH)

StandardLine SLE 05-260

Parní vyvíječe řady StandardtLine - použití pro vlhčení do VZT potrubí nebo do místnosti, viz příslušenství (hadice, ventilátor nebo tryska). Zvlhčovač je ve zmenšeném provedení a určený pro občasný provoz, cenově výhodnější, skříň z nerezu.
DETAIL PRODUKTU

Cena od: 39 000 Kč (bez DPH)

FlexLine FLE 05-130

Nový přehledný dotykový intuitivní displej - odporové topné tyče - info o aktuálním stavu, možnost nasatavení všech parametrů. Použití pro zvlhčení do VZT potrubí nebo do místnosti viz. příslušenství (hadice, ventilátor nebo tryska, hygrostat).  Zvlhčovač je v provedení pro nepřetržitý provoz na standartní pitnou vodu.
DETAIL PRODUKTU

Cena od: 46 000 Kč (bez DPH)

FlexLine FLH 03-100

Nový přehledný dotykový intuitivní displej - odporové topné tyče - info o aktuálním stavu, možnost nasatavení všech parametrů.
Použití pro zvlhčení do VZT potrubí nebo do místnosti viz. příslušenství (hadice, ventilátor nebo tryska, hygrostat). Zvlhčovač je v provedení pro provoz demineralizovanou vodu.
DETAIL PRODUKTU

Cena od: 59 000 Kč (bez DPH)

CompactLine Kit, C01 KIT-C45 KIT

Parní zvlhčovač typu CompactLine (bez skříně, včetně regulace, dodávané v sadě jako KIT) je určen k vlhčení do vzduchotechnického potrubí pomocí parních trysek nebo k přímému vlhčení vzduchu pomocí oddělené ventilátorové jednotky. Jeho zvláštností a zároveň i předností je, že se dodává bez ochranné skříně, upevněný na nosné konzole. Díky svým malým rozměrům se používá ve stísněných podmínkách.
DETAIL PRODUKTU

Cena na dotaz

FlexLine TSPA 05-130

Parní vyvíječe řady FlexLine TSPA - NOvý přehledný dotykový intuitivní displej - info o aktuálním stavu, možnost nasatvení parametrů. Zvlhčovač je v provedení pro nepřetržitý provoz na standartní pitnou vodu.
DETAIL PRODUKTU

Cena od: 51 000 Kč (bez DPH)

Atomizer DG 4-8

Kompaktní mechanický systém pro tvorbu studené mlhy - Atomizer DG. Adiabatické mechanické zvlhčovače DG jsou malé kompaktní rozprašovací systémy, určené pro zavěšení do prostoru. Jejich výhodou je kompaktní rozměr, tichý provoz, vysoká spolehlivost a nízká spotřeba elektrické energie. Adiabatické mechanické zvlhčovače řady DG jsou konstrukčně určené pro udržování relativní vlhkosti v rozsahu 30 % až 90 % Rh.
DETAIL PRODUKTU

Cena od: 38 000 Kč (bez DPH)

Atomizer VN

Atomizer VN - Rozprašovací adiabatický zvlhčovací systém Hygromatik VN pro výrobu studené mlhy využívá vakuových trysek na stlačený vzduch pro atomizaci vody. Atomizér Hygromatik VN vyniká nízkou spotřebou el. energie, vysokou účinností, spolehlivostí, výkonností, hygienickým provozem a adiabatickým chladicím efektem. Zvlhčovací atomizér Hygromatik VN je vhodný především v provozech, kde klasické využití zvlhčovacích parních elektrických generátorů se stává energeticky náročné, případně jsou na zařízení kladeny velké zvlhčovací výkony.
DETAIL PRODUKTU

Cena na dotaz

Hygromatik DDS

Steam Injection DDS 20 – 40 – tlakové parní trubice pro vlhčení suchou párou do VZT potrubí. Tlakový parní zvlhčovací systém Hygromatik DDS je určen pro napojení na zdroj centrálního tlakového rozvodu páry nebo páry vyráběné v externím vyvíječi páry. Parní zvlhčovací systém Hygromatik DDS je k dispozici ve výkonovém provedení DDS 20 a DDS 40. Každý z těchto zvlhčovacích parních systémů může být provozován s jednou nebo s více parními trubicemi pro rovnoměrnější rozptýlení páry.
DETAIL PRODUKTU

Cena na dotaz