Tepelná čerpadla AquaFREE a YUTAKI v programu "Zelená úsporám"

10.09.2009 13:05

Tepelná čerpadla japonského výrobce HITACHI, které dovážíme do ČR jako autorizovaný distributor jsou nyní registrována a uvedena v SVT (seznamu výrobků a technologií) jako výrobky splňující kritéria pro dotace z programu "Zelená úsporám".

Tepelná čerpadla Aqua Free výrobce HITACHI jsou zaregistrována pod číslem ID:3419
www.zelenausporam.cz/vyhledavani/svt/vysledky-podle-kodu-a-nazvu/?st=3419

Tepelná čerpadla YUTAKI výrobce HITACHI jsou zaregistrována pod číslem ID:4366.
www.zelenausporam.cz/vyhledavani/svt/vysledky-podle-kodu-a-nazvu/?st=4366

Jde o tepelná čerpadla vzduch-voda.

AquaFREE jsou tepelná čerpadla s odděleným kondenzátorem (výparníkem) určená pro topení (s možným reverzem na chlazení).
Tepelné čerpadlo se skládá z vnitřní jednotky (výměník chladivo - voda, vodní čerpadlo, soustava ventilů, elektronika) a venkovní kompresorové a kondenzační jednotky vzduchem chlazené. Délka propojovacího potrubí chladiva do 30m. Zařízení je určeno pro ústřední vytápění radiátory, podlahové topení, ohřev TUV, vyhřívání bazénů. Přepínací režim umožňuje také provoz chlazení. V režimu topení lze teplotní spád nastavit plynule až do 48°C, v režimu chlazení lze nastavit 4 oblasti teplotních spádů.

Tepelná čerpadla YUTAKI  v kompaktním provedení jsou určená pro topení.
Tepelné čerpadlo tvoří kompaktní jednotka včetně výparníku, kondenzátoru, kompresoru a výměníku chladivo/voda, vodního čerpadla, soustavy ventilů, a elektroniky. Zařízení je instalováno ve venkovním prostoru s ohledem na vzduchem chlazený kondenzátor a je určeno pro ústřední vytápění radiátory, podlahové topení, ohřev TUV, vyhřívání bazénů. Teplota topné vody je max. 55°C.

Bližší informace jsou uvedeny na našich specializovaných stránkách pro tepelná čerpadla  www.topim.cz

Zpět
 Tepelná čerpadla     E-shop - Klima Komfort 
TOPlist