Regulace a WEB

Hitachi CS-Net WEB je samostatný centrální ovladač, který může řídit až 512 vnitřních jednotek a až 64 venkovních jednotek, připojených do Hitachi H-LINK komunikačního systému. CS-Net WEB připojí klimatizační systém do místní počítačové sítě nebo přes Internet. Takto je pak možné ovládat klimatizační systém Hitachi z kteréhokoliv místa na světě. CS-Net WEB klient software je přístupný přímo přes Internet Explorer a využívá JAVA aplikace pro vzdálené řízení a monitoring. CS-Net WEB poskytuje ModBus BMS paralelní funkčnost přes TCP/IP spojení. Pomocí několika přídavných interface zařízení je možné tento systém zařadit do jakéhokoliv nadřazeného systému správy budov. Bohaté příslušenství tvoří také dotyková obrazovka, měření spotřeby atp.

 

 

 

SPX-WKT1

Kabelový ovladač s vestavěným 7-mi denním časovačem jako příslušenství pro vnitřní jednotky Hitachi. Obsahuje 7-mi denní časovač, automatický režim topení/chlazení, regulace výkonu ventilátoru, pohyb lamel.

PC-ART

Kabelový ovladač s vestavěným 7-mi denním časovačem jako příslušenství pro vnitřní jednotky Hitachi. Obsahuje 7-mi denní časovač, automatický režim topení/chlazení, regulace výkonu ventilátoru, pohyb lamel. Možnost ovládání až 16-ti vnitřních jednotek Hitachi, zobrazování chybových a diagnostických hlášení.

 

PC-LH3A

Infra ovladač jako příslušenství pro vnitřní jednotky Hitachi. Obsahuje 24 hodinový časovač, automatický režim topení/chlazení, regulace výkonu ventilátoru, ovládání pohybu lamel. Chybová a diagnostická hlášení nejsou zobrazována. Infra přijímač je standardně zabudován pouze u nástěnných vnitřních jednotek Hitachi. K ostatním jednotkám je nutné jako příslušenství objednat infra-přijímač.

 

 

  

PSC-A64S

Kabelový centrální ovladač jako příslušenství pro vnitřní jednotky Hitachi pro ovládání rozsáhlých systémů klimatizace. Obsahuje automatický režim topení/chlazení, regulace výkonu ventilátoru, pohyb lamel. Možnost ovládání až 64 chladících okruhů s celkem až 160 vnitřními jednotkami Hitachi Systém Free, zobrazování chybových a diagnostických hlášení.

PSC-A1T

Kabelový 7-mi denní časovač pro centrální ovladač PSC-A64S jako příslušenství pro vnitřní jednotky Hitachi pro téměř bezobslužné ovládání rozsáhlých systémů klimatizace. Dva druhy týdenní tabulky ( A a B), jejichž jednoduché nastavení může představovat zimní a letní provoz zařízení. Tabulkou HOLIDAY velmi jednoduše nastavíte prázdninový nebo víkendový provoz zařízení. Zapnutí a vypnutí je možno nastavit 3x denně ve dvou různých profilech.

 

PC-ARH

Zjednodušený (hotelový) kabelový ovladač místo obvyklého PC-ART jako příslušenství pro vnitřní jednotky Hitachi. Obsahuje automatický režim topení/chlazení, regulace výkonu ventilátoru, pohyb lamel. Možnost zobrazování chybových hlášení a omezeného počtu diagnostických hlášení.

PSC-A16RS

Kabelový zjednodušený (hotelový) centrální ovladač místo obvyklého PSC-A64S jako příslušenství pro vnitřní jednotky Hitachi Systém Free pro jednoduché ovládání rozsáhlých systémů klimatizace. Obsahuje pouze zapnutí / vypnutí zařízení. Možnost ovládání až 16 chladících okruhů s celkem až 128 vnitřními jednotkami Hitachi Systém Free, bez zobrazování chybových a diagnostických hlášení.

 

 Tepelná čerpadla     E-shop - Klima Komfort 
TOPlist