Montáž rekuperace

Montáž rekuperace

AB Klimatizace, s. r. o. je spolehlivá a prověřená firma s dlouholetou tradicí, která se specializuje na montáže rekuperací vzduchu. Kontaktujte nás na výše uvedeném telefonním čísle. Sídlíme v Brně a působíme po celé České republice, převážně v Jihomoravském kraji, Zlínském kraji, Olomouckém kraji a Moravskoslezském kraji. Jsme připraveni splnit jakékoliv požadavky na rekuperaci vzduchu vašich domácností i komerčních prostor.

V AB Klima máme rekuperační jednotky skladem

Rekuperační jednotky instalujeme do 30 dnů od objednávky. Náš zkušený a kvalifikovaný montážní tým zajistí, že rekuperační jednotka bude nainstalována bezproblémově s co nejvyšší efektivností. Díky našim odborným znalostem a zkušenostem s montážemi rekuperací vzduchu vám můžeme garantovat vysokou kvalitu našich služeb.

Neváhejte nás kontaktovat a začněte využívat výhod rekuperačních jednotek pro svůj domov nebo podnikání. Naše montážní týmy vám zajistí kvalitní a rychlou instalaci vhodné rekuperace. Věříme, že s námi budete spokojeni!

Montáž rekuperace

Příklad průběh montáže rekuperační jednotky v rodinném domě

Při montáži rekuperační jednotky v rodinném domě postupujeme následovně. Nejprve je zvolíme vhodné umístění jednotky, které závisí na jejím typu. Jednotku lze zavěsit buď do technické místnosti nebo do podkroví.

Samotná montáž začíná přivedením kulatého vzduchotechnického potrubí (spiračního) od rekuperační jednotky. Toto potrubí je propojeno s antibakteriálními kulatými hadicemi. Hadičky jsou přichyceny u stropu pomocí objímek a vedou do každé místnosti až k rozdělovacímu boxu, který slouží k přívodu vzduchu.

V místnostech jako je kuchyně, koupelna a toaleta se odvádí odpadní vzduch. Tento vzduch je nasáván rozdělovacím boxem, který je instalován v prostoru podhledu. Naopak čerstvý vzduch je přiváděn do místností jako je obývací pokoj, ložnice a dětský pokoj přes rozdělovací box.

Rekuperační jednotka je vybavena funkcí automatického režimu a lze ji ovládat i pomocí mobilních technologií. Tím je zajištěno snadné a pohodlné ovládání jednotky pro uživatele.

Montáž rekuperace

Výhody montáže rekuperační jednotky AB klimatizace

  • prohlídka technikem na místě
  • vypracování cenové nabídky a zaslání emailem
  • montáž rekuperace vzduchu proškoleným interním technikem
  • uvedení do provozu našim certifikovaným technikem
  • pravidelný záruční servis
  • pravidelný pozáruční servis
  • pravidelné roční kontroly
Montáž rekuperace

Související reference

Proč s námi spolupracovat?

Zajistíme pro vás návrh řešení, odbornou instalaci i následný pravidelný servis. Postaráme se o vše, co potřebujete k pohodlnému využívání nejmodernější technologie řízení vnitřního prostředí v obytných a komerčních prostorech.

Certifikace

Jsme držitelé odborné certifikace.
Naši technici jsou pravidelně školení.

Garance rychlého řešení

Od návrhu až po realizaci
Od návrhu až po realizaci
Garance rychlého dodání
Garance rychlého dodání
Bezkonkurenční servis
Bezkonkurenční servis
Close icon

Napište nám