Servis

Servis

Provádíme kompletní a pravidelné servisní služby Klimatizací - Tepelných čerpadel - Zvlhčovačů - Rekuperačních jednotek v okolí Brna, na Jižní a Severní Moravě

Servis tepelných čerpadel Brno, Jižní i Severní Morava

Zajišťujeme servis tepelných čerpadel společnosti Hitachi. Japonská společnost Hitachi má více jak 80 let zkušeností s poskytováním předních technologií pro vytápění domácností, firem a industriálních prostor.  Snažíme se co nejrychleji reagovat na zákaznické servisní požadavky, abychom minimalizovali případné výpadky tepelného čerpadla. Záleží nám na vašem pohodlí a komfortu.

Servis

Servis klimatizací - klimatizačních jednotek v Brně, Jižní i Severní Moravě

Servisujeme domácí, firemní a průmyslové klimatizace Hitachi, které se přizpůsobují vašim měnícím se potřebám – chladí i vytápí. Poskytujeme pravidelný servis klimatizačních jednotek, který prodlužuje jejich životnost, zvyšuje jejich výkon, snižuje spotřebu energie a zlepšuje kvalitu vzduchu v interiéru.

Servis

Servis rekuperací vzduchu a větracích systémů v Brně, Jižní i Severní Moravě

Rekuperační jednotky Hitachi zajišťují ventilaci prostor přívodem čerstvého vzduchu z vnějšího prostředí. Zároveň tak minimalizují ztrátu tepla díky deskovému celulózovému výměníku, kde odpadní vzduch předává energii vzduchu přívodnímu. V rámci pravidelného servisu zajišťujeme běžné opravy, výměny filtrů, čištění výparníku a kondenzátoru, kontroly těsnosti. V případě poruchy rekuperační jednotky nás neváhejte kontaktovat. 

Servis

Servis průmyslových zvlhčovačů vzduchu Hygromatik v Brně, Jižní i Severní Moravě

Průmyslová zvlhčovací zařízení se používají k "dovlhčení" vzduchu na požadovanou vlhkost. V případě jejich poruchy nás neváhejte kontaktovat. Dojedeme k vám do firmy a závadu co nejrychleji odstraníme. Provádíme pravidelný servis zvlhčovačů vzduchu Hygromatik, běžné opravy, výměny filtrů, čištění výparníku a kondenzátoru, kontroly těsnosti, diagnostiky závad.

Servis

Související reference

FAQ Ukazkové

Otázka

Toto je zástupný text vložený společností Comerto, který bude nahrazen budoucím textem dodaným klientem. Podstatou zástupného textu je vyplnit místo pro obsah a vizuálně ukázat jeho podobu. Tento text jiný význam nemá! Je tedy vizuální ukázkou umístění a formátování budoucího textu ve webu. Podstatou tohoto textu není jeho význam, ale pouze zaplnění prostoru, ve kterém bude v budoucnu „reálný text“ od klienta.

Proč tu není nyní váš adekvátní text? V této chvíli nejsou finalizovány texty, které zde v budoucnu mají být vloženy. Abyste si dokázali představit, jak vaše stránka či celý web bude vypadat po textové stránce s ohledem na jeho vzhled, rozhodli jsme se vložit sem právě tento text. V této fázi by bylo zcela zbytečnou prací vkládat sem jakékoli nefinální texty. Nejjednodušší je vyplnit prostor pro text automaticky vkládaným obsahem. Podstatné je, že se nám povedlo na tomto místě zaplnit textem pro ukázku právě tolik místa, kolik jsme potřebovali.

Otázka 2

Toto je Comertum Textum. Jistě se ptáte, co si pod tímto výrazem představit? Vše vám vysvětlíme níže. Comertum Textum je obdobou dobře známého Lorem Ipsum – jedná se o hojně používaný zástupný text vkládaný do webových stránek namísto textu budoucího. Cílem Comertum Textum je tedy vizuální ukázka umístění a formátování budoucího textu ve webu. Podstatou tohoto textu není jeho význam či obsah, ale pouze zaplnění prostoru, ve kterém bude v budoucnu „reálný text“ od klienta.

Nadpis druhé úrovně

Proč tu není nyní váš adekvátní text, ale právě jen toto Comertum Textum? V této chvíli nejsou finalizovány texty, které zde v budoucnu mají být vloženy. Abyste si dokázali představit, jak vaše stránka či celý web bude vypadat po textové stránce s ohledem na jeho vzhled, rozhodli jsme se vložit sem právě Comertum Textum. V této fázi by bylo zcela zbytečnou prací vkládat sem jakékoli nefinální texty. Nejjednodušší je vyplnit prostor pro text automaticky vkládaným obsahem.

Nadpis třetí úrovně

Jakmile bude k dispozici finální text (klient ho dodá), bude Comertum Textum kompletně nahrazeno. Stejně tek mohou být do textu přidány elementy typu Comertum Obrázkum.

Již vám více o Comertum Textum nedokážeme sdělit a ani to není podstatou tohoto zástupného textu. Důležitější je, že se nám povedlo na tomto místě zaplnit textem pro ukázku právě tolik místa, kolik jsme potřebovali.

Comerto textum etum con perpetum tin sublimum. Lautrum et son perte corigulatum tampere, ti mama e tata pere. Formatum, comprimum comerto textum e ripitum. Comerto textum etum con perpetum tin sublimum. Lautrum et son perte corigulatum tampere, ti mama e tata pere.

Související články s tematikou - Servis

Proč s námi spolupracovat?

Zajistíme pro vás návrh řešení, odbornou instalaci i následný pravidelný servis. Postaráme se o vše, co potřebujete k pohodlnému využívání nejmodernější technologie řízení vnitřního prostředí v obytných a komerčních prostorech.

Certifikace

Jsme držitelé odborné certifikace.
Naši technici jsou pravidelně školení.

Garance rychlého řešení

Od návrhu až po realizaci
Od návrhu až po realizaci
Garance rychlého dodání
Garance rychlého dodání
Bezkonkurenční servis
Bezkonkurenční servis
Close icon

Napište nám