Servis rekuperace

Servis rekuperace

Společnost AB Klimatizace, s.r.o. je autorizovaným servisním partnerem rekuperačních jednotek značky Hitachi. Naši technici jsou plně proškoleni a mají zkušenosti s instalací a servisem rekuperací. Rekuperační jednotky jsou zařízení, která využívají odpadní teplo z větrání k ohřevu nebo chlazení vzduchu v interiéru. Rekuperační jednotky Hitachi zajišťují ventilaci vnitřních prostor přívodem čerstvého vzduchu z vnějšího prostředí. Zároveň minimalizují ztrátu tepla díky deskovému celulózovému výměníku, kde odpadní vzduch předává energii vzduchu přívodnímu.

Nabízíme kompletní servisní služby a opravy rekuperačních jednotek Hitachi - Brno, Jižní i Severní Morava včetně:

  • pravidelného servisu
  • opravy
  • výměny filtrů
  • čištění výparníku a kondenzátoru
  • kontroly těsnosti
  • diagnostiky závad

V případě poruchy rekuperační jednotky nás neváhejte kontaktovat. Dojedeme k vám domů nebo do firmy a závadu co nejrychleji odstraníme. Naši technici jsou vybaveni náhradními díly a specializovaným nářadím, takže většinu závad dokáží opravit přímo na místě.

Servis rekuperačních jednotek provádíme v Brně, Jihomoravském, Zlínském, Olomouckém i Moravskoslezském kraji. V případě zájmu o servis mimo tyto kraje nás prosím kontaktujte pro více informací.

Servis rekuperace

Dejte své rekuperaci šanci, aby vydržela déle

Pravidelný servis rekuperační jednotky je důležitý pro její správnou funkci a prodloužení životnosti. Servisní prohlídka by se měla provádět nejméně jednou ročně, ideálně dvakrát. Při pravidelném servisu technici provedou kontrolu všech funkcí rekuperace, vyčistí filtry a provedou případné opravy. Díky tomu bude vaše rekuperační jednotka pracovat efektivněji, tišeji a bude mít delší životnost.

Servis rekuperace

Související reference

Proč s námi spolupracovat?

Zajistíme pro vás návrh řešení, odbornou instalaci i následný pravidelný servis. Postaráme se o vše, co potřebujete k pohodlnému využívání nejmodernější technologie řízení vnitřního prostředí v obytných a komerčních prostorech.

Certifikace

Jsme držitelé odborné certifikace.
Naši technici jsou pravidelně školení.

Garance rychlého řešení

Od návrhu až po realizaci
Od návrhu až po realizaci
Garance rychlého dodání
Garance rychlého dodání
Bezkonkurenční servis
Bezkonkurenční servis
Close icon

Napište nám