Montáže

Montáže

Provádíme montáže a instalace Klimatizací - Tepelných čerpadel - Zvlhčovačů - Rekuperačních jednotek v okolí Brna, na Jižní a Severní Moravě

Montáže tepelných čerpadel Brno, Jižní i Severní Morava

Zajišťujeme montáž – instalaci a servis tepelných čerpadel společnosti Hitachi. Japonská společnost Hitachi má více jak 80 let zkušeností s poskytováním předních technologií pro vytápění domácností, firem a industriálních prostor. Tepelná čerpadla Hitachi vzduch - voda efektivně přenášejí teplo z vnějšího vzduchu do vody, které lze použít pro vytápění a chlazení prostor.

Montáže

Montáže klimatizací - klimatizačních jednotek v Brně, Jižní i Severní Moravě

Prodáváme a montujeme Domácí, firemní a průmyslové klimatizace Hitachi, které se přizpůsobují vašim měnícím se potřebám – chladí i vytápí. Oceníte funkce jako: režim Powerful, který v co nejkratším čase ochladí vaši místnost. Časovač Sleep zase zajistí vypnutí klimatizace po vašem usnutí. V případě, že jste na cestách, i tak máte svoji klimatizaci pod kontrolou díky mobilní aplikaci. Tuto funkci ocení hlavně majitelé domácích mazlíčků. Funkce FrostWash pomáhá ve vašem bytě omezit bakterie až o 91 % a plísně ve vzduchu až o 87 %. V době jarních alergií vám tak zajistí čistší prostředí.

Montáže

Montáže rekuperací vzduchu a větrací systémy v Brně, Jižní i Severní Moravě

Rekuperační jednotky Hitachi zajišťují ventilaci prostor přívodem čerstvého vzduchu z vnějšího prostředí. Zároveň tak minimalizují ztrátu tepla díky deskovému celulózovému výměníku, kde odpadní vzduch předává energii vzduchu přívodnímu. Rekuperační jednotky Hitachi dodáváme v provedení s výměníkem na přímý výpar, který zajistí přesnou úpravu teploty přiváděného vzduchu. V příslušenství nje možné dokoupit čidlo koncentrace CO2, které pohlídá kvalitu vnitřního vzduchu a zlepší provozní účinnost systému.

Montáže

Montáže průmyslových zvlhčovačů vzduchu Hygromatik v Brně, Jižní i Severní Moravě

Průmyslová zvlhčovací zařízení se používají v centrálních vzduchotechnikách a klimatizacích k "dovlhčení" vzduchu na požadovanou vlhkost. Zvlhčovací zařízení HygroMatik německé výroby se používá v muzeích, galeriích, archívech, depozitářích, v kancelářích, konferenčních místnostech, v hotelech, kongresových centrech, a univerzitách a vzdělávacích institucích, v nákupních centrech a obchodních domech, v nemocnicích a lékařské praxi.

Montáže

Související reference

AZ - Pokorny, s.r.o., Čermákovice - klimatizace výrobních prostor
Zákazník si přál obnovit starý klimatizační systém za nový tak, aby odpovídal komfortu...
Chalupa, Vernířovice - tepelné čerpadlo
Pro chalupu jsme instalovali tepelné čerpadlo HITACHI (Yutaki S) o výkonu 24 kW.
Rodinný dům, Karolinka - tepelné čerpadlo
Pro nový rodinný dům jsme instalovali tepelné čerpadlo HITACHI (Yutaki S Combi) o...

Související články s tematikou - Montáže

Proč s námi spolupracovat?

Zajistíme pro vás návrh řešení, odbornou instalaci i následný pravidelný servis. Postaráme se o vše, co potřebujete k pohodlnému využívání nejmodernější technologie řízení vnitřního prostředí v obytných a komerčních prostorech.

Certifikace

Jsme držitelé odborné certifikace.
Naši technici jsou pravidelně školení.

Garance rychlého řešení

Od návrhu až po realizaci
Od návrhu až po realizaci
Garance rychlého dodání
Garance rychlého dodání
Bezkonkurenční servis
Bezkonkurenční servis
Close icon

Napište nám