Servis zvlhčovače vzduchu

Servis zvlhčovače vzduchu

Společnost AB Klimatitace, s.r.o. je autorizovaným servisním partnerem značky Hygromatik. Naši technici jsou plně proškoleni a mají zkušenosti s instalací a servisem průmyslových zvlhčovačů vzduchu.

Nabízíme kompletní servisní služby a opravy průmyslových zvlhčovačů vzduchu Hygromatik - Brno, Jižní i Severní Morava

  • pravidelný servis
  • opravy
  • výměny filtrů
  • čištění výparníku a kondenzátoru
  • kontroly těsnosti
  • diagnostiky závad

 

V případě poruchy průmyslového zvlhčovače vzduchu nás neváhejte kontaktovat. Dojedeme k vám domů nebo do firmy a závadu co nejrychleji odstraníme. Naši technici jsou vybaveni náhradními díly a specializovaným nářadím, takže většinu závad dokážou opravit přímo na místě.

 

Servis průmyslových zvlhčovačů vzduchu provádíme v Brně, Jihomoravském, Zlínském, Olomouckém i Moravskoslezském kraji. V případě zájmu o servis mimo tyto kraje nás prosím kontaktujte pro více informací.

Servis zvlhčovače vzduchu

Dejte svému průmyslovému zvlhčovači vzduchu šanci vydržet déle

Pravidelný servis průmyslového zvlhčovače vzduchu je důležitý pro jeho správnou funkci a prodloužení životnosti. Servisní prohlídka by se měla provádět nejméně jednou ročně, ideálně dvakrát. Při pravidelném servisu technici provedou kontrolu všech funkcí průmyslového zvlhčovače vzduchu, vyčistí filtry a provedou případné opravy. Díky tomu bude váš průmyslový zvlhčovač vzduchu pracovat efektivněji, tišeji a bude mít delší životnost.

Servis zvlhčovače vzduchu

Související reference

Proč s námi spolupracovat?

Zajistíme pro vás návrh řešení, odbornou instalaci i následný pravidelný servis. Postaráme se o vše, co potřebujete k pohodlnému využívání nejmodernější technologie řízení vnitřního prostředí v obytných a komerčních prostorech.

Certifikace

Jsme držitelé odborné certifikace.
Naši technici jsou pravidelně školení.

Garance rychlého řešení

Od návrhu až po realizaci
Od návrhu až po realizaci
Garance rychlého dodání
Garance rychlého dodání
Bezkonkurenční servis
Bezkonkurenční servis
Close icon

Napište nám