Chlazení a vytápění klimatizací

Chlazení a vytápění klimatizací

Chlazení a vytápění klimatizací

Zajišťujeme montáž – instalaci a servis klimatizací společnosti Hitachi. Japonská společnost Hitachi má více jak 80 let zkušeností s poskytováním předních technologií pro chlazení domácností a domácí klimatizace. Společnost AB Klimatizace nabízí různé typy klimatizací pro různé typy domů a místností, včetně rodinných domů, bytů, kanceláří a podkrovních prostor. Klimatizace jsou navrženy tak, aby vám poskytly maximální pohodlí.

Domácí, firemní a průmyslové klimatizace

Domácí klimatizace se přizpůsobují vašim měnícím se potřebám – chladí i vytápí. Oceníte funkce jako: režim Powerful, který v co nejkratším čase ochladí vaši místnost. Časovač Sleep zase zajistí vypnutí klimatizace po vašem usnutí. V případě, že jste na cestách, i tak máte svoji klimatizaci pod kontrolou díky mobilní aplikaci. Tuto funkci ocení hlavně majitelé domácích mazlíčků. Funkce FrostWash pomáhá ve vašem bytě omezit bakterie až o 91 % a plísně ve vzduchu až o 87 %. V době jarních alergií vám tak zajistí čistší prostředí.

Všechny instalované klimatizace jsou konstruovány tak, aby se minimalizovaly jakékoliv nepříjemnosti. Můžete si tak celoročně užívat ideální vnitřní klima.

Chlazení a vytápění klimatizací

Splitové klimatizační jednotky Hitachi Cooling & Heating zajišťují pohodlné prostředí po celý rok s výbornou účinností.

Splitové bytové klimatizace jsou klimatizacemi pro jednotlivé místnosti, haly. Jsou to přístroje, které jsou rozděleny na dvě samostatné (oddělené) jednotky. Tyto jednotky jsou propojené potrubím. Jedna část je umístěna vně budovy a druhá uvnitř v klimatizované místnosti. Systém split je nejpoužívanější klimatizační systém, a to jak v domácnostech, tak i v administrativních budovách, ve výrobních a skladovacích halách.

Chlazení a vytápění klimatizací

Multisplitové klimatizační jednotky Hitachi Cooling & Heating

Multisplitové bytové klimatizace jsou klimatizacemi pro více místností. Umožňují klimatizovat až 5 místností s individuálním nastavením teploty. Hitachi nabízí i systémy, které s jednou venkovní jednotkou zajistí chlazení, vytápění a ohřev TUV.

Splitové a multisplitové bytové klimatizace využívají nejnovější technologii ke zlepšení kvality vzduchu, který doma dýcháte. Udržují zdravější vnitřní prostředí a mají intuitivní ovládání, které zajišťuje pohodlí i energetickou účinnost.

Chlazení a vytápění klimatizací

Související reference

Close icon

Napište nám